Pakalpojumi

TRENAŽIERU ZĀLE

Trenežieru zāle ir aprīkota ar jaunākās paaudzes Life Fitness kardio un spēka trenažieriem. Life...

Trenežieru zāle ir aprīkota ar jaunākās paaudzes Life Fitness kardio un spēka trenažieriem. Life Fitness ir pasaulē augstākā līmeņa fitnesa aprīkojuma zīmols.

Life Fitness Insignia sērijas spēka trenažieri paredzēti, lai trenētu visas muskuļu grupas un palielinātu ķermeņa spēku. Insignia sērijai ir uzlabota biomehānika, kas, izpildot vingrojumus, rada maksimāli dabiskas kustības. Trenažieru savstarpēji neatkarīgās daļas nodrošina ķermeņa labajai un kreisajai pusei vienādu slodzi.

Elevation sērijas kardio trenažieri nodrošina aizraujošu vingrojumu pieredzi. Integrētās konsoles un pievienojamie TV sniedz lietotājiem iespēju izmantot savas mīļākās TV programmas, iPod mūziku un video, virtuālo treneri, kā arī izveidot savu treniņu un sekot līdz rezultātiem.

GRUPU NODARBĪBAS

Aerobikas zālē iespējams apmeklēt dažādas grupu nodarbības, kas paredzētas visām vecuma grupām...

Aerobikas zālē iespējams apmeklēt dažādas grupu nodarbības, kas paredzētas visām vecuma grupām un sagatavotības līmeņiem.

Mind Body

Nodarbības pamats ir veidots uz Jogas un Pilašu bāzes, kuru vingrinājumi liek strādāt gan virsējiem, gan dziļajiem muskuļiem. Pateicoties šiem vingrinājumiem, tiek veicināta ķermeņa lokanība, spēka attīstība, kā arī ķermeņa un prāta līdzsvars. Īpaša uzmanība tiek pievērsta sinhronizācijai starp ķermeņa kustību un elpošanu, iemācoties izjust un kontrolēt savu ķermeni.

Body Toning

Vidējas intensitātes spēka nodarbība, kas pilnībā veltīta visa ķermeņa nostiprināšanai un tonizēšanai. Nodarbība paredzēta korsetes muskuļu nostiprināšanai un attīstībai (vēdera un muguras muskuļi), kā arī kāju un sēžas nostiprināšanai. Nodarbībā izmanto papildus inventāru: hanteles, gumijas amortizātorus, vingrošanas nūjas, atsvarus, bumbas, Step – platformas u.c. inventāru.

Hatha Joga

Prakse, kas vērsta uz dabiska līdzsvara atjaunošanu mūsu organismā, uz ķermeņa, gara un prāta apvienošanu harmoniskā veselumā, kā arī, lai atjaunotu saikni ar apkārtējo pasauli. Regulāra Hatha jogas prakse ļaus uzlabot ķermeņa lokanību un spēku. Nodarbība ir piemērota jebkurai vecuma grupai un sagatavotības līmenim.

INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS

Mūsu treneri pēc rūpīgas konsultācijas, atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām, piedāvā individuālās...

Mūsu treneri pēc rūpīgas konsultācijas, atbilstoši Jūsu vēlmēm un prasībām, piedāvā individuālās nodarbības, kas piemērotas Jūsu fiziskajai sagatavotībai un konkrēto mērķu sasniegšanai.

MASĀŽA

Masāža tiek veikta pēc detalizētas konsultācijas ar masieri, nodrošinot tieši Jums piemērotu...

Masāža tiek veikta pēc detalizētas konsultācijas ar masieri, nodrošinot tieši Jums piemērotu ķermeņa masāžu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm.

Klasiskā masāža

Vispārēja ķermeņa masāža, kas mazina muskuļu saspringumu, uzlabo vielmaiņas procesus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, uzlabo ādas tonusu, paaugstina fiziskās un garīgās darbaspējas, stiprina organisma aizsargspējas. Masāža piemērota gan veselības problēmu mazināšanai, gan kā profilaktiska masāža ikvienam.

Fitnesa (sporta) masāža

Spēcīga ķermeņa masāža, kas paredzēta muskuļu saspringuma mazināšanai noteiktās ķermeņa zonās. Masāžas laikā akcents tiek likts uz audu iesildīšanu, stiprināšanu un pasīvām kustībām locītavās, lai atjaunotu to elestību. Masāža piemērota cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu, dažādām fiziskām aktivitātēm, kā arī tiem, kam patīk spēcīgas masāžas.

Problēmzonu masāža

Masāža tiek veikta konkrētu problēmu risināšanai mugurai, kājām vai citām ķermeņa zonām pēc klienta izvēles.

Relaksējoša masāža

Vispārēja un dziļi relaksējoša ķermeņa masāža, kas apvieno vairākas metodikas, lai pēc iespējas labāk atbrīvotu ķermeni, noņemtu nogurumu, stresu un radītu labu garstāvokli. Labvēlīgi iedarbojas uz nervu, sirds asinsvadu, limfātisko un saišu sistēmu, muskuļiem un locītavām.

SPA ZONA

Jūsu labsajūtai piedāvājam apmeklēt SPA zonu ar divu veidu pirtīm – tvaika pirti un saunu.

Jūsu labsajūtai piedāvājam apmeklēt SPA zonu ar divu veidu pirtīm – tvaika pirti un saunu.

SPORTA BĀRS

Piedāvājam klientiem iespēju uzlabot treniņu efektivitāti, kā arī atjaunot organismu pēc...

Piedāvājam klientiem iespēju uzlabot treniņu efektivitāti, kā arī atjaunot organismu pēc fiziskas slodzes ar AMIX uztura bagātinātāju produkcijas palīdzību, kas pieejama mūsu sporta bārā. Pēc individuālas izvēles piedāvājam arī dažādus vitamīniem bagātus augļu kokteiļus, svaigi spiestas sulas, tēju un kafiju.