Kristīne Liepiņa
Masiere

Kristīne Liepiņa, 2012. gadā ieguvusi masiera kvalifikāciju un izglītību ķermeņa kopšanas estētikā. Šobrīd studē fizioterapiju. Kristīnei ir 7 gadu darba pieredze kā skaistumkopšanas speciālistei. ONLY Kristīne strādā gandrīz 5 gadus, piedāvājot dažāda veida ķermeņa masāžas.

Atis Sporāns
Masieris/Fizioterapēts

Atis Sporāns - Absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju. Šobrīd turpina pilnveidoties Ortopēdiskās Manuālās Terapijas jomā. Atis palīdz cilvēkiem pārvarēt šķēršļus, kas viņiem traucēs sasniegt savus mērķus. "Trauma bieži ir lieliska skolotāja un atgādina, ka vajag par sevi parūpēties. Es parādu ceļu uz veselību un pilnvērtīgu dzīvi.”

Armands Zivtiņš
TRENERIS

Armands Zivtiņš sporta jomā strādā 18 gadus. Savos treniņos uzmanību velta klienta mugurkaula veselībai, pareizai stājai, vispārējai ķermeņa fiziskās attīstības un labsajūtas veicināšanai. Armanda darbs ar klientiem nebeidzas sporta zālē. Īpaši tiek strādāts ar biroja darbiniekiem un sēdoša darba veicējiem, sniedzot ieteikumus pareizai darba vietas aprīkošanai, kur klients pavada lielāko daļu savas dienas. "Dzīvot līdzsvarā starp ikdienas steigu un atpūtu, jo tā patiesi ir panākumu atslēga”.

Margarita Akmentiņa
TRENERE

Margarita Akmentiņa ir sertificēta fitnesa trenere ar 8 gadu pieredzi. Pati iemīlējās veselīgajā un aktīvājā dzīvesveidā, un saviem klientiem palīdz ne tikai sasniegt mērķus, bet arī izmainīt klientu dzīves kvalitāti uz labāku. 2015. gadā dibināja “Fitness Intensive” - tievēšanas un veselības attīstošu projektu sievietēm. Projektos piedalījušās vairāk kā 500 sievetes, kurām izdevies izmainīt savus paradumus un sasniegt labus rezultātus. Margarita veidojusi arī fitnesa projektus vīriešiem.

Mihails Kocans
TRENERIS

Mihails Kocans ir sertificēts kikboksa treneris. Viņa īpašumā ir melnā josta 2 DAN. Ar kikboksu nodarbojas jau 25 gadus. Ir daudzkārtējs čempions ne tikai Latvijā un Baltijā, bet arī pasaulē. 2006. gadā kļuvis par Eiropas čempionu WPKA Seville, Spain un vēlāk 2009. gadā ieguvis pasaules čempiona titulu WPKA Madrid, Spain.

Gints Valdmanis
TRAINER
Edgars Kiršs
TRAINER

Sertificēts fitnesa treneris ar 10 gadu pieredzi individuālajās un grupu nodarbībās. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akdēmijā, kā arī ieguvis sertifikātus dažādos fitnesa virzienos- Body Pump, RIP, TRX, TRX Rip, NTC, ICG izglītības kurss (riteņbraukšana telpās), Bulgāru somas, Bosu, Trigger Point masāžas un citās. Piedāvā daudzpusīgas, efektīvas un aizrujošas individuālās un grupu nodarbības. Aizraujas ar triatlonu (peldēšana, skriešana, riteņbraukšana), CrossFit, slēpošanu un skrituļslidošanu. Dzīves moto – vislielākā cīņa ir cīņa pašam ar sevi!

Ina Bordasova
TRENERE

Sertificēta sporta trenere un deju pedagogs, horeogrāfs ar pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī piedalījusies vairākos starptautiskajos projektos, konferencēs un meistarklasēs: Čehijā, Lietuvā, Igaunijā, Francijā, Austrijā, Itālijā un Spānijā (Kanārijsalās), kur apguva un praktizēja individuālo un grupu nodarbību vadīšanu.
Ieguvusi TRX STC un TRX GTC sertifikātu, kā arī K-Taping Pro Therapist sertifikātu.
Atbildīga un prot motivēt klientus – savu mērķu sasniegšanai.
Ina Bordasova – sertificēta fitnesa trenere un deju pedagogs, horeogrāfs.
„Ja par smaidu maksātu naudu, tad Ina būtu miljonāre.
Cilvēks ar lielām darba spējām, atbildīga un prot motivēt citus – savu mērķu sasniegšanai.”

Līga Nikolajenko
TRAINER

Sertificēta fitnesa trenere. liela pieredze individuālo treniņu vadīšanā. NAC Miss Universe 2015 absolūtā čempione Shape kategorijā.
Ieguvusi TRX Suspension Training Course sertifikātu, kā arī BOSU 3D Extreme kursa sertifikātu.
Kopš 2016. gada janvāra regulāri veido 3 mēnešu Ķermeņa Pārvērtību Programmas, lai palīdzētu klientiem izmainīt savu figūru un nodotu savu pieredzi un zināšanas par veselīgu uzturu un pareiziem treniņiem. Izveidojusi jau vairākas Pārvērtību programmas ar ļoti labiem rezultātiem.
Fitnesa un veselīga dzīvesveida entuziaste, lieliski motivē klientus sasniegt mērķi.