Edgars Kiršs

Sertificēts fitnesa treneris ar 10 gadu pieredzi individuālajās un grupu nodarbībās. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akdēmijā, kā arī ieguvis sertifikātus dažādos fitnesa virzienos- Body Pump, RIP, TRX, TRX Rip, NTC, ICG izglītības kurss (riteņbraukšana telpās), Bulgāru somas, Bosu, Trigger Point masāžas un citās. Piedāvā daudzpusīgas, efektīvas un aizrujošas individuālās un grupu nodarbības. Aizraujas ar triatlonu (peldēšana, skriešana, riteņbraukšana), CrossFit, slēpošanu un skrituļslidošanu. Dzīves moto – vislielākā cīņa ir cīņa pašam ar sevi!

Ina Bordasova

Sertificēta sporta trenere un deju pedagogs, horeogrāfs ar pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī piedalījusies vairākos starptautiskajos projektos, konferencēs un meistarklasēs: Čehijā, Lietuvā, Igaunijā, Francijā, Austrijā, Itālijā un Spānijā (Kanārijsalās), kur apguva un praktizēja individuālo un grupu nodarbību vadīšanu.
Ieguvusi TRX STC un TRX GTC sertifikātu, kā arī K-Taping Pro Therapist sertifikātu.
Atbildīga un prot motivēt klientus – savu mērķu sasniegšanai.
Ina Bordasova – sertificēta fitnesa trenere un deju pedagogs, horeogrāfs.
„Ja par smaidu maksātu naudu, tad Ina būtu miljonāre.
Cilvēks ar lielām darba spējām, atbildīga un prot motivēt citus – savu mērķu sasniegšanai.”

Sandis Feldmanis
Treneris

Ieguvis augstāko izglītību sporta jomā (LSPA). Vairāk kā 10 gadu pieredze individuālā trenera darbā. Piedāvā kvalitatīvus individuālos treniņus efektīvai klientu mērķu sasniegšanai.

Līga Leite
Trenere

Sertificēta fitnesa trenere. liela pieredze individuālo treniņu vadīšanā. NAC Miss Universe 2015 absolūtā čempione Shape kategorijā.
Ieguvusi TRX Suspension Training Course sertifikātu, kā arī BOSU 3D Extreme kursa sertifikātu.
Kopš 2016. gada janvāra regulāri veido 3 mēnešu Ķermeņa Pārvērtību Programmas, lai palīdzētu klientiem izmainīt savu figūru un nodotu savu pieredzi un zināšanas par veselīgu uzturu un pareiziem treniņiem. Izveidojusi jau vairākas Pārvērtību programmas ar ļoti labiem rezultātiem.
Fitnesa un veselīga dzīvesveida entuziaste, lieliski motivē klientus sasniegt mērķi.

Aleksejs Pšenovs
Treneris

Sertificēts jogas speciālists. Vairākus gadus pavadījis Indijā, kur apguva un praktizēja jogu vienā no Ajengāra jogas skolām. Bagātīga pieredze individuālo un grupu nodarbību vadīšanā.